Dvořák Štěpán

Ultramaratonec a extrémní sportovec

Motivace

Já mám motivace tolik, že ji dokonce můžu rozdávat. Seznam obsahuje nejzajímavější příspěvky nebo komentáře uživatelů, které se objevily u mých sportovních výkonů nebo tvorby. Pokud jste objevili nějaký, který zde podle vás chybí a měl by tu být také, neváhejte mě kontaktovat.
2024-04-03 - Simon K.
"Zdravím. Dobrý den Štěpáne. Moc obdivuji tvůj běh přes republiku a ještě víc to v jakém čase jsi to zvládl. Opravdu obdivuhodné a inspirativní. Velká poklona a klobou dolů tobě a tvému týmu. Inspirativní je tvůj výkon natolik, že jsem se rozhodl pokusit se o obdobný výkon a to na přelomu Září/Říjen tento rok republiku také přeběhnout v ideálním případě pod 7 dní. A proto také píšu o tvé rady, moudra a hlavně s velkou prosbou. Myslíš si, že bys byl natolik ochotný a nasdílel se mnou trasu, kterou jsi pro tento běh použil a dle které ses řídil? Děkuju mockrát. S přáním hezkého dne, Šimon K."

2024-01-24 - @Pavoda
"Je to opravdu inspirativní jak způsob filmování, místa, tak i ten běh, ke kterému mam díky tomu zas o kousek větší motivaci se dokopat :) škoda, že lidi víc baví na youtube sledovat shopaholik Adel a i jiný bizáry a takovouhle produkci ocení podstatně míň lidí. :)"

2024-01-03 - Břetislav H.
"Chlape drž se 👍, seš vzorem určitě pro mnoho běžců včetně mně , mohu li se mezi ně počítat. Smekám"

2024-01-02 - Milan Č.
"Jste mi motivací! Tohle je to pro mne to nejatraktivnejsi pojeti behu. Poslední dobou mne cim dal vic laka toto pojeti bezeckych vyletu vice nez pulmaratony za 90 minut. V mem pripade se tedy jedna pouze o vzdalenosti do maratonske vzdalenosti, neresit cas, ale neco videt a uzit si to. Take mi to do toho hodily vidle vlekle zdravotni problemy, byt banalnejsi (operace kolene a dalsi), takze se jeste dlouho budu postupne rozbehavat. Holt uz mi tahne na 50, takze uz to neni na nejake zazracne progresy. Vy jste mladsi, nevim teda kolik vam je a jak dlouho uz behate, ale ty statistiky jsou obdivuhodne. Tak at vam zdravi slouzi, to je zaklad!"

2023-11-28 - Milan Č.
"Nádherná motivace, i pro nás kteří neuběhli víc než maraton. Celodenní běžecké putování s krásnými fotkami."

2023-08-25 - @TheSuperDoctor
"Nedávno jsem objevil tenhle kanál a od té doby zpětně sleduju všechny videa, je absolutně neuvěřitelný co dokážeš (a co lidské tělo dokáže), já nejsem bohužel vůbec sportovní a zadýchám se třeba i po 200 metrovém běhu, takže vidět jak někdo běhá desítky, ne-li stovky kilometrů v kuse je pro mě šílenství (v tom dobrém slova smyslu) a rozhodně mi to dává nějakou motivaci se sebou něco dělat, ta příroda vždycky vypadá úžasně."

2023-07-07 - Ivo M.
"Jsi pro mě velkým vzorem a zároveň inspirací. Díky! 🙂"

2023-05-06 - Erik
"Ahoj Si moja inšpirácia ist ďalej dakujem Stěpán! Mal som úraz mam 6 implantatov repas aorty bycepsi odtrhnuté roztrhanu podbrušinu na 20 cm. Prekonanu leukémiu v 2019. Som rad ze mozem športovať chodiť sa učím práve trosku snažím s zabehnut či to ide. Chcel by som sa zlepšovať čistú mi to hlavu a pomáha vo všetkom. Prajem ti veľa veľa úspechov 🙋‍♂️🏃🏻‍♀️🚀🚀🚀🚀🙏🤞💪👍👌😉🫠😎😇"

2023-04-01 - Mara
"Díky za inspiraci. Dnes jsem dal prvních 50 km vkuse 🏃💪"

2022-06-29 - István S.
"No a jednoho dne jsem se přihlásil na první ultra, na Čertovskej Ultratrail, na který jsem šel bez toho, aniž bych někdy v minulosti uběhl víc než 30 km. Vlastně nevím, proč sem se tam přihlásil. Na trať závodu sem vyběhl, ale když sem byl v půlce, tak někdo říká, že Štěpán Dvořák, který je první, je už o 15 km dál. V tu dobu už jsem byl mrtvý, pak navíc přišla bouřka, krupobití, blesky, tsunami. Navíc kukačka (čip) v Ralsku byla úplně nahoře. V tu chvíli jsem si myslel, že jsou to poslední momenty mého života. Závod jsem doběhl a doma jsem se ze zvědavosti podíval, kdo je ten Štěpán a zjistil jsem, že je známý a že běhá úplně všude: do práce, na zmrzlinu, všude. A v ten moment jsem se rozhodl, že to taky zkusím a od té doby běhám všude."

2022-02-09 - Olda K.
"Jako vždy super, já běžím jen pro sebe ale ty pro nás jsi příkladem že máš záznam svých pocitů vč. fotek což je a může být přikladem pro ostatní váhajíci k běhu a sportovani..."

2022-01-16 - Hana H.
"Díky za ukázku krásných a zajímavých míst. Díky Tobě máme další nové cíle."

2021-11-27 - Eli P.
"Děkuji za krásné fotky, děkuji za poutavý popis a komentář a především děkuji za lidi, jako jste Vy, kteří fotkami a popisem nejen inspirují ostatní, ale těm, kteří věkem nebo I z jiných důvodů jsou upoutáni ke svým domovům, umožňujete poznávat krásy naší země. 👍🙏❤"

2020-11-25 - Branislav G.
"Pri čítaní tvojich reportov som si uvedomil, že toto chcem zažiť tiež, tak sa snažím zlepšovať kilometre."

2020-07-01 - Petr S.
"Děkuji za úžasnou motivaci k běhání. Je to neuvěřitelný výkon, mám k Vám i k Vašim výkonům ohromný respekt. Děkuji moc za Vaše videa, která jsou skvěle natočená. Myslím si, že svými výkony jste již pro mnohé vzorem a pro další budete. Přeji hodně dalších úspěšných výzev, úctě Petr S."

2020-06-14 - David K.
"Strašně moc ti děkuju za motivaci. Možná si to ani neuvědomuješ, ale myslím že dost lidí motivuješ, aby se třeba zlepšovali i když si oproti všem běžcům jiný level. Povedlo se mi díky Tobě a taky trochu i díky R. Brunnerovi (protože ho teď naháním v distanci na Strave :) alespoň týden to zkusit na vlastní kůži co to je kurvamakat) něco pro mě neuvěřitelného :o. MOCKRÁT TI DĚKUJU PŘÍTELI! Je to pro mě neuvěřitelný zážitek bojoval jsem do posledního dechu :D"

2020-05-29 - Ivana V.
"Chtěla bych vám říct, že jsem díky vám objevila tolik krásných míst ve svém okolí, o nichž jsem neměla ani tušení. Moc děkuji za super fotky a popisky k nim. Vždy se těším na další články. Ať vám to běhá na plný pecky."

2019-04-26 - Jakub M.
"Díky Štepáne co děláš, včera jsem na tebe při běhu myslel a posílal energii. Jsi super motivátor a golem v jednom!!! JEDEEEM Kuba"

2019-04-22 - Hájková L. V.
"Dost mě nakopl běžec Dvořák Štěpán, který právě běží z východu Slovenska na západ Čech 1000 km a chce to zvládnout za 8 dní a 8 nocí NONSTOP!!! Koukni na to. Když Tě pak při běhu začne někde píchat, chytat křeč nebo pálit puchejř, tak při pomyšlení na něj, se to líp snáší :D"

2018-09-24 - Milan M.
"Opravdu na tobě obdivuji, že ti něco nevyjde, ale ty hned přemýšlíš, kdy to zkusíš znovu. Dodává mi to sílu i v mém snažení a motivuje mě to. Děkuju!"

2018-07-01 - Josef O.
"Možná také začnu tak trošku bláznit, ale na v takové míře jako Ty, ale jako inspirace jsi mi pomohl. Rekordů se neboj, mám svoje malinké. 😉"

2018-05-25 - Miroslav B.
"Dnes mě čeká 7 km, do kterých se mi moc nechtělo, ale když vidím ty fotky a čtu kolik jsi toho "jen tak" uběhl, tak si říkám, že musím běžet bez mrknutí oka!"

2018-05-21 - Miluška B.
"Štěpáne díky moc za Tvoje reportáže ❤ jsi inspirací a motivací spoustě běžců a děkujeme, že nám ukážeš jak krásnou máme zemi 👌"

2018-05-08 - Josef O.
"Štěpáne děkuji Tobě, Tvému doprovodu v autě a všem spoluběžcům kteří dnes s Tebou běželi,že mě dali sílu si dnes uběhnout můj běžecký rekord. O proti Tvým výkonům je to sice pakatel, ale pro mě to znamená si dát do budoucna další vyšší výzvy a cíle. Do posledních nočních a ranních kilometrů kdy už budeš stoupat do svého vysněného cíle Ti přeji hodně sil a pokud možno hodně společníku. DRŽ SE A DO BUDOUCNA PEVNÉ ZDRAVÍ. Josef z Pomalých šípů Kopřivnice."

2018-05-06 - Milan P.
"Jsi buh a obrovska inspirace pro vsechny sportujici smrtelniky!! To das, tlacime Te."

2018-02-17 - Jiří K.
"Ahoj. Zatím je pro mě každé tvé video velkou inspirací. Nejenom, že si člověk prohlédne místa v ČR, kde třeba ještě nebyl, ale především klobouk dolů před takovými výkony a odhodláním podstupovat takové výzvy. Já s během znovu začínám, ale vždy jsem běhával maximálně tak 15 km :-) Takže hlavně zdravíčko a budu se těšit na další videa. Jirka"

2018-02-02 - Marek M.
"Ahoj, sleduji Tvé výkony a jsi mi v běhání inspirací. Zatím však běhám jen kratší trasy typu půlmaratonu. Ale proč se zde ozývám. Běžel jsi místy, kde běhávám i já, neboť bydlím u Slavonic. Připadá mi to super, že takový běžec se vydal zrovna na místa, která dobře znám. Tak přeji hodně úspěchů a vidím, že je klidně možné, že mě třeba někde při mém výběhu bude předbíhat někdo jako Ty. Zdravím"

2017-06-14 - Lukáš H.
"Krásné fotky jako vždy a jako vždy upřímný a hluboký obdiv k tobě a tvým výkonům. Jsi pro mě obrovskou motivací. Vždy, když mám pocit, že už dál nemůžu, že to prostě nejde (nejen při běhání), vzpomenu si na tebe a na to, že s pevnou vůlí a chutí bojovat, člověk dokáže víc, než si myslí. Díky za tvoje příspěvky😉👏👍"

2017-06-14 - Martin P.
"Štěpáne klobouček tvému výkonu! Dle popisu to muselo stát doopravdy za to a člověka to pěkně vyždímat. Zvažujeme s kamarádem dát na podzim běh z Vídně do Prahy, ale trošku "normálněji" si to zmáknout za cca 3 dny a normálně spát. To, co běháš ty je úplně někde jinde. Alespoň člověk vidí, že je neustále kam se sunout a lidi jako ty ho dokáží vážně motivovat. Ty články jsou taky super čtení, tak jen tak dál. Běhu zdar. :)"

2016-11-09 - Klára V.
"Hlásím se mezi ty namotivovaný. Kdyby mně někdo loni řekl, že pobezim masakr, myslela bych si, že je blázen. Trocha dřiny (no té vlastně hodně ☺) a trocha víry v sebe sama...a všecko je možný. Všecko je to o hlavě..."

2016-11-09 - Tomáš K.
"Krásně se to čte. Super motivace. Třeba někdy zkusím doběhnout k rodičům k Jindřichovu Hradci (100km). Ale to až za dlouho :D Příští rok se chystám teprve na pulmaraton. :D"

2016-10-31 - Lukáš V.
"Jsi borec, který to dal, palec hore, neskutečné, ale je to tak !!!!!!!! dost jsi mne namotivoval a zřejmě i další :)"

2016-10-31 - Štěpán S.
"Gratuluji.Jsi borec.Sledoval jsem celou tvoji cestu a těšil jsem se na každý příspěvek s kterým přibývali tvé kilometry.Urcite to je pro me motivace více trénovat abych nekdy v budoucnu mohl ubehnout podobnou výzvu."

2016-05-29 - Veronika V.
"Dobrý den, chtěla jsem vám jen říct, že jste neskutečný a moc vám fandím! A taky jsem vám chtěla poděkovat, že jste dnes byl pro mě neskutečnou inspirací, když jsem byla nejvíc zoufalá z přípravy na obhajobu diplomky. Stačilo si přečíst o vašem běhu a vašem odhodlání a stres byl pryč. Jdete pro nás všechny skvělým příkladem jak se nevzdat a jak posouvat dál své možnosti a schopnosti. Děkuji :) Gratuluji k úžasnému výkonu!!"

2016-05-29 - Petra A.
"Dnes to bylo úplně o něčem jiném. Moje zatím nejdelší trasa. Přitom nejpomalejší tempo. Poprvé běh na rozpálené asfaltce. Poprvé běh s pauzami, občerstvováním a osvěžováním v řece. A neskutečně silný zážitek. Doprovodila jsem Dvořáka Štěpána na kousíčku jeho 300kilometrové trasy z Lysé hory do Třebíče, překonala jsem o další kousek sama sebe a nasbírala spoustu dojmů. Díky za inspiraci, nový pohled na běh a obrovský zážitek!"

2016-05-25 - Václav B.
"Díky moc za úžasnou motivaci, kterou jsem u tebe získal. Dnes jsem jel do Nového Jičína darovat plazmu a nebylo to autem jako obyčejně, ale vyrazil jsem autobusem, abych cestu zpět do Valašského Meziříčí mohl běžet. Bez tebe by mě něco takového ani nenapadlo. Ještě jednou díky :)."

2016-04-03 - Jan K.
"Zdravím, gratuluju k běhu Sněžka - Třebíč :). Už mám za sebou pár běhů nad 70 km a to, že nejsem jediný magor, ale naopak existují i za rohem v Třebíči ještě o dost větší jako jsi například ty :), mě dost motivuje si užít další běžeckou výzvu a nevykašlat se na to po prvním zranění. Měj se a držím palce v dalším projektu a třeba se k tobě někdy na část přidám :)."

2016-03-25 - Jakub N.
"Tak co bych napsal ujel jsem 229 km za jeden den. Bolí mě levé zápěstí, zadek a trošku lýtka. Pokořil jsem svůj rekord. Počasí mně přálo. Z Ivančic domů začalo trochu pokapávat, ale nic vážného. Za tu cestu byl jeden pád na polní cestě. Děkuju Dvořák Štěpán za motivaci, naladění a pomoc. Něco k časům atd. Jak bylo zmíněno, ujel jsem přesně 228,70 km. Vyjel jsem v 6 hodin ráno a přijel jsem 18 hodin a 13 min tedy něco málo přes 12 hodin. Jinak co se týče čisté jízdy je 10 hodin a 27 minut. Teplota byla v rozmezí -7° C do 13 °C. To je podle mě pěkný. Jinak maximální rychlost bylo 62 km/h v Rokytnici nad Rokytnou."

2014-01-26 - Jan S.
"Tak jsi mě inspiroval... :) Nemám sice absolutně fyzičku, ale řekl jsem si, že aspoň 10 km rychlejší chůzí dám :)."
SiteMapDvořák Štěpán 2016 - 2024