Dvořák Štěpán

Ultramaratonec a extrémní sportovec

Motivace

Já mám motivace tolik, že ji dokonce můžu rozdávat. Seznam obsahuje nejzajímavější příspěvky nebo komentáře uživatelů, které se objevily u mých sportovních výkonů nebo tvorby. Pokud jste objevili nějaký, který zde podle vás chybí a měl by tu být také, neváhejte mě kontaktovat.
2023-11-28 - Milan Č.
"Nádherná motivace, i pro nás kteří neuběhli víc než maraton. Celodenní běžecké putování s krásnými fotkami."

2023-08-25 - @TheSuperDoctor
"Nedávno jsem objevil tenhle kanál a od té doby zpětně sleduju všechny videa, je absolutně neuvěřitelný co dokážeš (a co lidské tělo dokáže), já nejsem bohužel vůbec sportovní a zadýchám se třeba i po 200 metrovém běhu, takže vidět jak někdo běhá desítky, ne-li stovky kilometrů v kuse je pro mě šílenství (v tom dobrém slova smyslu) a rozhodně mi to dává nějakou motivaci se sebou něco dělat, ta příroda vždycky vypadá úžasně."

2023-07-07 - Ivo M.
"Jsi pro mě velkým vzorem a zároveň inspirací. Díky! 🙂"

2023-05-06 - Erik
"Ahoj Si moja inšpirácia ist ďalej dakujem Stěpán! Mal som úraz mam 6 implantatov repas aorty bycepsi odtrhnuté roztrhanu podbrušinu na 20 cm. Prekonanu leukémiu v 2019. Som rad ze mozem športovať chodiť sa učím práve trosku snažím s zabehnut či to ide. Chcel by som sa zlepšovať čistú mi to hlavu a pomáha vo všetkom. Prajem ti veľa veľa úspechov 🙋‍♂️🏃🏻‍♀️🚀🚀🚀🚀🙏🤞💪👍👌😉🫠😎😇"

2023-04-01 - Mara
"Díky za inspiraci. Dnes jsem dal prvních 50 km vkuse 🏃💪"

2022-06-29 - István S.
"No a jednoho dne jsem se přihlásil na první ultra, na Čertovskej Ultratrail, na který jsem šel bez toho, aniž bych někdy v minulosti uběhl víc než 30 km. Vlastně nevím, proč sem se tam přihlásil. Na trať závodu sem vyběhl, ale když sem byl v půlce, tak někdo říká, že Štěpán Dvořák, který je první, je už o 15 km dál. V tu dobu už jsem byl mrtvý, pak navíc přišla bouřka, krupobití, blesky, tsunami. Navíc kukačka (čip) v Ralsku byla úplně nahoře. V tu chvíli jsem si myslel, že jsou to poslední momenty mého života. Závod jsem doběhl a doma jsem se ze zvědavosti podíval, kdo je ten Štěpán a zjistil jsem, že je známý a že běhá úplně všude: do práce, na zmrzlinu, všude. A v ten moment jsem se rozhodl, že to taky zkusím a od té doby běhám všude."

2022-02-09 - Olda K.
"Jako vždy super, já běžím jen pro sebe ale ty pro nás jsi příkladem že máš záznam svých pocitů vč. fotek což je a může být přikladem pro ostatní váhajíci k běhu a sportovani..."

2022-01-16 - Hana H.
"Díky za ukázku krásných a zajímavých míst. Díky Tobě máme další nové cíle."

2021-11-27 - Eli P.
"Děkuji za krásné fotky, děkuji za poutavý popis a komentář a především děkuji za lidi, jako jste Vy, kteří fotkami a popisem nejen inspirují ostatní, ale těm, kteří věkem nebo I z jiných důvodů jsou upoutáni ke svým domovům, umožňujete poznávat krásy naší země. 👍🙏❤"

2020-11-25 - Branislav G.
"Pri čítaní tvojich reportov som si uvedomil, že toto chcem zažiť tiež, tak sa snažím zlepšovať kilometre."

2020-07-01 - Petr S.
"Děkuji za úžasnou motivaci k běhání. Je to neuvěřitelný výkon, mám k Vám i k Vašim výkonům ohromný respekt. Děkuji moc za Vaše videa, která jsou skvěle natočená. Myslím si, že svými výkony jste již pro mnohé vzorem a pro další budete. Přeji hodně dalších úspěšných výzev, úctě Petr S."

2020-06-14 - David K.
"Strašně moc ti děkuju za motivaci. Možná si to ani neuvědomuješ, ale myslím že dost lidí motivuješ, aby se třeba zlepšovali i když si oproti všem běžcům jiný level. Povedlo se mi díky Tobě a taky trochu i díky R. Brunnerovi (protože ho teď naháním v distanci na Strave :) alespoň týden to zkusit na vlastní kůži co to je kurvamakat) něco pro mě neuvěřitelného :o. MOCKRÁT TI DĚKUJU PŘÍTELI! Je to pro mě neuvěřitelný zážitek bojoval jsem do posledního dechu :D"

2020-05-29 - Ivana V.
"Chtěla bych vám říct, že jsem díky vám objevila tolik krásných míst ve svém okolí, o nichž jsem neměla ani tušení. Moc děkuji za super fotky a popisky k nim. Vždy se těším na další články. Ať vám to běhá na plný pecky."

2019-04-26 - Jakub M.
"Díky Štepáne co děláš, včera jsem na tebe při běhu myslel a posílal energii. Jsi super motivátor a golem v jednom!!! JEDEEEM Kuba"

2019-04-22 - Hájková L. V.
"Dost mě nakopl běžec Dvořák Štěpán, který právě běží z východu Slovenska na západ Čech 1000 km a chce to zvládnout za 8 dní a 8 nocí NONSTOP!!! Koukni na to. Když Tě pak při běhu začne někde píchat, chytat křeč nebo pálit puchejř, tak při pomyšlení na něj, se to líp snáší :D"

2018-09-24 - Milan M.
"Opravdu na tobě obdivuji, že ti něco nevyjde, ale ty hned přemýšlíš, kdy to zkusíš znovu. Dodává mi to sílu i v mém snažení a motivuje mě to. Děkuju!"

2018-07-01 - Josef O.
"Možná také začnu tak trošku bláznit, ale na v takové míře jako Ty, ale jako inspirace jsi mi pomohl. Rekordů se neboj, mám svoje malinké. 😉"

2018-05-25 - Miroslav B.
"Dnes mě čeká 7 km, do kterých se mi moc nechtělo, ale když vidím ty fotky a čtu kolik jsi toho "jen tak" uběhl, tak si říkám, že musím běžet bez mrknutí oka!"

2018-05-21 - Miluška B.
"Štěpáne díky moc za Tvoje reportáže ❤ jsi inspirací a motivací spoustě běžců a děkujeme, že nám ukážeš jak krásnou máme zemi 👌"

2018-05-08 - Josef O.
"Štěpáne děkuji Tobě, Tvému doprovodu v autě a všem spoluběžcům kteří dnes s Tebou běželi,že mě dali sílu si dnes uběhnout můj běžecký rekord. O proti Tvým výkonům je to sice pakatel, ale pro mě to znamená si dát do budoucna další vyšší výzvy a cíle. Do posledních nočních a ranních kilometrů kdy už budeš stoupat do svého vysněného cíle Ti přeji hodně sil a pokud možno hodně společníku. DRŽ SE A DO BUDOUCNA PEVNÉ ZDRAVÍ. Josef z Pomalých šípů Kopřivnice."

2018-05-06 - Milan P.
"Jsi buh a obrovska inspirace pro vsechny sportujici smrtelniky!! To das, tlacime Te."

2018-02-17 - Jiří K.
"Ahoj. Zatím je pro mě každé tvé video velkou inspirací. Nejenom, že si člověk prohlédne místa v ČR, kde třeba ještě nebyl, ale především klobouk dolů před takovými výkony a odhodláním podstupovat takové výzvy. Já s během znovu začínám, ale vždy jsem běhával maximálně tak 15 km :-) Takže hlavně zdravíčko a budu se těšit na další videa. Jirka"

2018-02-02 - Marek M.
"Ahoj, sleduji Tvé výkony a jsi mi v běhání inspirací. Zatím však běhám jen kratší trasy typu půlmaratonu. Ale proč se zde ozývám. Běžel jsi místy, kde běhávám i já, neboť bydlím u Slavonic. Připadá mi to super, že takový běžec se vydal zrovna na místa, která dobře znám. Tak přeji hodně úspěchů a vidím, že je klidně možné, že mě třeba někde při mém výběhu bude předbíhat někdo jako Ty. Zdravím"

2017-06-14 - Lukáš H.
"Krásné fotky jako vždy a jako vždy upřímný a hluboký obdiv k tobě a tvým výkonům. Jsi pro mě obrovskou motivací. Vždy, když mám pocit, že už dál nemůžu, že to prostě nejde (nejen při běhání), vzpomenu si na tebe a na to, že s pevnou vůlí a chutí bojovat, člověk dokáže víc, než si myslí. Díky za tvoje příspěvky😉👏👍"

2017-06-14 - Martin P.
"Štěpáne klobouček tvému výkonu! Dle popisu to muselo stát doopravdy za to a člověka to pěkně vyždímat. Zvažujeme s kamarádem dát na podzim běh z Vídně do Prahy, ale trošku "normálněji" si to zmáknout za cca 3 dny a normálně spát. To, co běháš ty je úplně někde jinde. Alespoň člověk vidí, že je neustále kam se sunout a lidi jako ty ho dokáží vážně motivovat. Ty články jsou taky super čtení, tak jen tak dál. Běhu zdar. :)"

2016-11-09 - Klára V.
"Hlásím se mezi ty namotivovaný. Kdyby mně někdo loni řekl, že pobezim masakr, myslela bych si, že je blázen. Trocha dřiny (no té vlastně hodně ☺) a trocha víry v sebe sama...a všecko je možný. Všecko je to o hlavě..."

2016-11-09 - Tomáš K.
"Krásně se to čte. Super motivace. Třeba někdy zkusím doběhnout k rodičům k Jindřichovu Hradci (100km). Ale to až za dlouho :D Příští rok se chystám teprve na pulmaraton. :D"

2016-10-31 - Lukáš V.
"Jsi borec, který to dal, palec hore, neskutečné, ale je to tak !!!!!!!! dost jsi mne namotivoval a zřejmě i další :)"

2016-10-31 - Štěpán S.
"Gratuluji.Jsi borec.Sledoval jsem celou tvoji cestu a těšil jsem se na každý příspěvek s kterým přibývali tvé kilometry.Urcite to je pro me motivace více trénovat abych nekdy v budoucnu mohl ubehnout podobnou výzvu."

2016-05-29 - Veronika V.
"Dobrý den, chtěla jsem vám jen říct, že jste neskutečný a moc vám fandím! A taky jsem vám chtěla poděkovat, že jste dnes byl pro mě neskutečnou inspirací, když jsem byla nejvíc zoufalá z přípravy na obhajobu diplomky. Stačilo si přečíst o vašem běhu a vašem odhodlání a stres byl pryč. Jdete pro nás všechny skvělým příkladem jak se nevzdat a jak posouvat dál své možnosti a schopnosti. Děkuji :) Gratuluji k úžasnému výkonu!!"

2016-05-29 - Petra A.
"Dnes to bylo úplně o něčem jiném. Moje zatím nejdelší trasa. Přitom nejpomalejší tempo. Poprvé běh na rozpálené asfaltce. Poprvé běh s pauzami, občerstvováním a osvěžováním v řece. A neskutečně silný zážitek. Doprovodila jsem Dvořáka Štěpána na kousíčku jeho 300kilometrové trasy z Lysé hory do Třebíče, překonala jsem o další kousek sama sebe a nasbírala spoustu dojmů. Díky za inspiraci, nový pohled na běh a obrovský zážitek!"

2016-05-25 - Václav B.
"Díky moc za úžasnou motivaci, kterou jsem u tebe získal. Dnes jsem jel do Nového Jičína darovat plazmu a nebylo to autem jako obyčejně, ale vyrazil jsem autobusem, abych cestu zpět do Valašského Meziříčí mohl běžet. Bez tebe by mě něco takového ani nenapadlo. Ještě jednou díky :)."

2016-04-03 - Jan K.
"Zdravím, gratuluju k běhu Sněžka - Třebíč :). Už mám za sebou pár běhů nad 70 km a to, že nejsem jediný magor, ale naopak existují i za rohem v Třebíči ještě o dost větší jako jsi například ty :), mě dost motivuje si užít další běžeckou výzvu a nevykašlat se na to po prvním zranění. Měj se a držím palce v dalším projektu a třeba se k tobě někdy na část přidám :)."

2016-03-25 - Jakub N.
"Tak co bych napsal ujel jsem 229 km za jeden den. Bolí mě levé zápěstí, zadek a trošku lýtka. Pokořil jsem svůj rekord. Počasí mně přálo. Z Ivančic domů začalo trochu pokapávat, ale nic vážného. Za tu cestu byl jeden pád na polní cestě. Děkuju Dvořák Štěpán za motivaci, naladění a pomoc. Něco k časům atd. Jak bylo zmíněno, ujel jsem přesně 228,70 km. Vyjel jsem v 6 hodin ráno a přijel jsem 18 hodin a 13 min tedy něco málo přes 12 hodin. Jinak co se týče čisté jízdy je 10 hodin a 27 minut. Teplota byla v rozmezí -7° C do 13 °C. To je podle mě pěkný. Jinak maximální rychlost bylo 62 km/h v Rokytnici nad Rokytnou."

2014-01-26 - Jan S.
"Tak jsi mě inspiroval... :) Nemám sice absolutně fyzičku, ale řekl jsem si, že aspoň 10 km rychlejší chůzí dám :)."
SiteMapDvořák Štěpán 2016 - 2023