Dvořák Štěpán

Ultramaratonec a extrémní sportovec

Plánuji

O Velikonocích se pokusím přeběhnout celou Českou republiku z nejzápadnějšího do nejvýchodnějšího bodu v délce přes 600 km

Poslední výzva

Přejel jsem na kole 606 km přes celou Českou republiku z nejzápadnějšího do nejvýchodnějšího bodu ČR za 23 hodin a 15 minut
Přeplaval jsem celou přehradu Lipno v délce 34 km za 15 hodin

Poslední závod

První účast na závodě Pražská stovka pro mě skočila neúspěšně na 140 km kvůli vyčerpaným nohám a mrazu
Na závod Saar Challenge 2017 (běh 67 km a 1350 převýšení) jsem se umístil na 1. místě v kategorii

Sponzoři

Při takto náročných a dlouhodobých výkonech už není snadné si vše zařizovat a financovat sám. Proto si domlouvám sponzory, kteří mi poskytnou nějaké své vybavení, které mně daný výkon usnadní.

Inkospor

Inkospor - sportovní výživa farmaceutické kvality

Při všech mých sportovních výkonech používám sportovní výživu Inkospor.

PONDY K

Kup si ponožky.cz - online obchod nabízející ponožky, punčochy, podkolenky a punčocháče

Třebíčská firma PONDY K je výrobcem ponožek, punčoch, podkolenek a punčocháčů. Spolupracuji s nimi jako tester, kdy při svých sportovní aktivitách používám jejich výrobky a následně jim poskytuji informace, jak se osvědčily a co by bylo vhodné změnit.

Optika Kocandová

Oční optika Šárka Kocandová

Protože nevidím nejlépe na dálku, používám nejen při sportu brýle z Oční optiky Šárka Kocandová.

D1 CARS

D1 CARS s.r.o. - autobazar u dálnice D1

D1 CARS je autobazar u dálnice D1 ve Velkém Meziříčí, který sponzoruje moje sportovní aktivity.

GPS Dozor

GPS Dozor - Satelitní sledování vozidel

Firma GPS Dozor umožnuje sledování vozidel pomocí GPS. Jeden z jejich výrobků - Osobní tracker umožnuje sledovat osoby. Právě tento tracker mívám zapůjčený na své aktivity. Stačí si pouze velmi malý přístroj vložit do kapsy a běžet. Přístroj pravidelně určuje polohu, kterou následně odesílá na server. Stovky fanoušků mě takto můžou sledovat on-line v reálném čase na mapě. Díky tomu se mnoho lidí, převážně běžců může kdykoli přidat a část trati absolvovat se mnou, protože přesně vidí, kde se nacházím. Někteří mě takto docela překvapí, když se z ničeho nic přidají na neočekávaných místech. Hlavně pro mě odpadá starost odpovídat případným zájemcům na otázky, kde se právě nacházím. Velmi důležitou roli hraje i pro doprovodné vozidlo, jehož řidič stále vidí, kde se nacházím, a nemusí mně volat na mobil, abych mu složitě vysvětloval, kde se právě nacházím. Taková malá krabička, a tak moc dokáže pomoci.

© Dvořák Štěpán 2016 - 2018