Dvořák Štěpán

Ultramaratonec a extrémní sportovec

Poslední výzvy

Za měsíc květen 2020 jsem v rámci celostátní výzvy Do práce na kole naběhal 1501 km.
Přeběhl jsem 1035 km přes celé Slovensko i Česko z východu na západ za 238 hodin.
Přeplaval jsem Slapy - druhou nejdelší přehradu v ČR o délce 42 km za 23 hodin a 44 minut.

Poslední závody

Závod Pražská stovka 2019 jsem ukončil po 101 km kvůli silné únavě nohou, která mi nedovolovala běžet.
Na závodě Spartathlon 2019, kdy jsem v Řecku běžel 246 km z Athén do Sparty, jsem si za neskutečného utrpení vybojoval poslední místo.
Na závodě Beskydská sedmička 2019 jsem závodil pouze prvních 40 km. Pak mně vypověděla službu stehna a já do cíle už jen došel.

Sponzoři

Při takto dlouhodobých a tím i náročných výkonech už není snadné si vše zařizovat a financovat sám. Proto hledám sponzory, kteří svými prostředky pomůžou můj výkon zrealizovat.

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ

V roce 2019 jsem účastnil závodu Sparathlon 2019, kdy jsem v Řecku běžel 246 km z Athén do Sparty. Kromě toho, že už registrace byla podmíněna splněním kvalifikace, která z mém případě znamenala, že jsem v roce 2017 na Mistrovství České republiky zaběhl 100 km za 8 hodin a 38 minut, musel jsem ještě dva roky čekat, než mě vylosují. Pak ještě bylo potřeba zaplatit samotné startovné, které činilo 600 € (16 000 Kč). Tuto částku jsem pokryl ze sponzorského daru od Skupiny ČEZ a Jaderné elektrárny Dukovany.

Město Třebíč

Město Třebíč

Mé sportovní výkony podporuje město Třebíč.

Inkospor

Inkospor - sportovní výživa farmaceutické kvality

Při všech mých sportovních výkonech používám sportovní výživu Inkospor.

PONDY K

Kup si ponožky.cz - online obchod nabízející ponožky, punčochy, podkolenky a punčocháče

Třebíčská firma PONDY K je výrobcem ponožek, punčoch, podkolenek a punčocháčů. Spolupracuji s nimi jako tester, kdy při svých sportovní aktivitách používám jejich výrobky a následně jim poskytuji informace, jak se osvědčily a co by bylo vhodné změnit.

ARITEX spol. s r.o.

ARITEX: Energetická a tepelná zařízení

Třebíčská firma ARITEX spol. s r.o. mě podporuje zapůjčováním auta na moje výzvy.

Optika Kocandová

Oční optika Šárka Kocandová

Protože nevidím nejlépe na dálku, používám nejen při sportu brýle z Oční optiky Šárka Kocandová.

D1 CARS

D1 CARS s.r.o. - autobazar u dálnice D1

D1 CARS je autobazar u dálnice D1 ve Velkém Meziříčí, který sponzoruje moje sportovní aktivity.

GPS Dozor

GPS Dozor - Satelitní sledování vozidel

Firma GPS Dozor umožnuje sledování vozidel pomocí GPS. Jeden z jejich výrobků - Osobní tracker umožnuje sledovat osoby. Právě tento tracker mívám zapůjčený na své aktivity. Stačí si pouze velmi malý přístroj vložit do kapsy a běžet. Přístroj pravidelně určuje polohu, kterou následně odesílá na server. Stovky fanoušků mě takto můžou sledovat on-line v reálném čase na mapě. Díky tomu se mnoho lidí, převážně běžců může kdykoli přidat a část trati absolvovat se mnou, protože přesně vidí, kde se nacházím. Někteří mě takto docela překvapí, když se z ničeho nic přidají na neočekávaných místech. Hlavně pro mě odpadá starost odpovídat případným zájemcům na otázky, kde se právě nacházím. Velmi důležitou roli hraje i pro doprovodné vozidlo, jehož řidič stále vidí, kde se nacházím, a nemusí mně volat na mobil, abych mu složitě vysvětloval, kde se právě nacházím. Taková malá krabička, a tak moc dokáže pomoci.

© Dvořák Štěpán 2016 - 2020